Reality

NEHNUTEĽNOSTI

BYTY A DOMY  APARTMÁNY  |  AIRBNB  |  HOTELY  |  PREDAJNE A HALY

Prvý dojem je veľmi dôležitý, preto si na ňom dajte záležať. Kvalitná fotografia je zárukou upútania klienta na prvý pohľad. Využívam najmodernejšie technológie pre vytvorenie dokonalej prezentácie vašej nehnuteľnosti alebo komerčných priestorov. 

Fotenie interiéru

Fotenie exteriéru

Video prehliadka

3D prehliadka

Letecké zábery

foTENIE INTERIÉRU

Obraz Vám povie viac ako tisíc slov. A práve preto si dávam záležať na kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti. Pomáham zachytiť krásu a štýl vnútorných priestorov prostredníctvom precíznych a esteticky zložených fotografií. Nech už ide o domov, kanceláriu, reštauráciu alebo iný komerčný priestor, spoločne vytvoríme fotografie, ktoré zdôraznia jedinečnosť a príjemnú atmosféru vášho interiéru.

foTENIE EXTERIÉRU

Zachytávam krásu vonkajších scén s dôrazom na detaily a atmosféru. Nech už ide o rodinný dom, apartmánový komplex alebo komerčný objekt, vytváram zábery, ktoré diváka oslovia a dotvoria celkovú predstavu o nehnuteľnosti a jej okolí. 

foTENIE HÁL

S dôrazom na špecifiká podnikateľského prostredia zachytávam funkčnosť priemyselných priestorov a výrobných procesov. Nech už potrebujete fotografie pre prezentáciu svojej firmy, marketingové účely alebo internú dokumentáciu, som tu, aby som vám pomohol získať vynikajúce zábery, ktoré zviditeľnia vaše podnikanie. Spoločne vytvoríme fotografie, ktoré odzrkadľujú váš profesionálny imidž a atraktívnosť vášho podniku.

VIDEO OBHLIADKA

Poskytnite potenciálnym klientom iný uhol pohľadu na nehnuteľnosť. Vďaka profesionálnej videoobhliadke predstavíte vašu nehnuteľnosť prostredníctvom dynamických a pútavých videí s možnosťou príjemnej hudby, hovoreného slova alebo titulkov.

3d PREHLIADKA

S našou inovatívnou technológiou môžete potenciálnym klientom poskytnúť pôsobivý a interaktívny pohľad na vašu nehnuteľnosť, ktorou sa vedia poprechádzať aj z pohodlia ich domova. 3D prehliadky umožňujú divákom preskúmať každý detail interiéru a exteriéru, čo im dáva realistickejší pohľad na samotnú nehnuteľnosť a jej dispozíciu.

Loading...

LETECKÉ ZÁBERY

Ukážte nehnuteľnosť z vtáčej perspektívy, zvýraznite jej umiestnenie a okolité prostredie. S použitím dronov zachytím vašu nehnuteľnosť z jedinečného uhla, čo prináša nový rozmer pre celkovú prezentáciu nehnuteľností. 

faq

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je potrebná rezervácia termínu?

Vzhľadom na veľký záujem o služby doporučujeme rezerváciu termínu v dostatočnom predstihu.

Uhrádza sa záloha pri rezervácii termínu?

V prípade spolupráce s novým klientom sa uhrádza záloha vo výške 10% z dohdonutej ceny zákazky.

Čo je potrebné zabezpečiť pred fotením?

Ideálne je, ak je nehnuteľnosť pekne zariadená a nadizajnovaná, vtedy vzniknú naozaj krásne zábery. Ak to ale z akýchkoľvek dôvodov nie je možné, v tom prípade by mala byť minimálne uprataná. 

Viete zabezpečiť aj homestaging?

Áno, aj v tejto oblasti vám viem pomôcť. Spolupracujem s veľmi šikovnou homestagerkou, ktorá vytvorí domov, po akom kupujúci túžia. Cena je už po osobnej dohode.

Kontaktujte ma

Nech už ide o fotografiu alebo video, mojím cieľom je prekonať vaše očakávania. Neváhajte ma kontaktovať a povedzte mi viac o vašich predstavách. Som presvedčený, že spolu vytvoríme niečo úžasné.

7 + 13 =